English По-русски Latviski

Pateicoties mūsu jaunajai mājas lapai ir uzlabojusies mūsu uzņēmuma sadarbība ar klientiem. Klienti ērti var aplūkot mūsu piedāvātās preces internetā un iepazīties ar to tehniskajiem aprakstiem.
Pateicoties mājas lapā iebūvētajai vadības sistēmai mūsu uzņēmuma darbinieki paši var pievienot produktus – to aprakstus un attēlus.
Esmu apmierināts arī ar SIA “A KOMS” speciālistu izstrādāto mājas lapas vizuālo noformējumu, kā arī izstrādāto “Antomas” uzņēmuma logo.


/ Anris Pinne - Antomas SIA valdes priekšsēdētājs /


SIA AGG studija sniedz ilgtermiņa un īstermiņa vieglo automašīnu un arī mikroautobusu nomas pakalpojumus.
2009. gada beigās nolēmām nomainīt veco uzņēmuma mājas lapu ar jaunu, piesaistot SIA A KOMS tā izpildei.
Kā galvenie ieguvumi no jaunās mājas lapas http://www.carrentalriga.lv jāmin:
  • uzlabota lapas navigācija, tajā skaitā klientam pat pirmajā lapā ir saprotams, kā nonākt sev vēlamajā sadaļā,
  • uzlabots lapas dizains,
  • ērta un praktiska auto rezervācijas pasūtīšanas forma.


/ Edīte Ozola - AGG Studija, SIA rīkotājdirektore /


SIA Akoms izstrādāja mana konsultāciju projekta tīmekļa vietni sadovskisconsulting.lv. Sadarbība bija ļoti veiksmīga un patīkami pārsteidza SIA Akoms darbinieku profesionalitāte – dziļi personiskā, bet tajā pat laikā absolūti lietišķā attieksme, izpratne par klienta vajadzībām, elastīgums un spēja piemēroties klientam, un, kas ne mazāk svarīgi – apbrīnojami īsais termiņš (divas nedēļas), kurā panākts patiesi veiksmīgs rezultāts. No savas puses varu ieteikt SIA Akoms kā drošu un uzticamu, bet galvenais – patiesi profesionālu sadarbības partneri.

/ Andrejs Sadovskis /


Savu mājas lapu www.ibagrupa.lv pasūtījām izstrādāt SIA "A KOMS" 2008. gada novembrī.
Kā pozitīvu SIA "A KOMS" darbinieku īpašību jāuzsver kvalitatīvi un profesionāli risinājumi, gan mājas lapas dizaina, gan funkcionalitātes izstrādē. Īpaši jāizceļ SIA "A KOMS" darbinieku vērtīgie ieteikumi, kā arī atsaucība visā mājas lapas izstrādes laikā.
Esam apmierināti ar rezultātu un rekomendējam SIA "A KOMS" arī citiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams izveidot mājas lapu.


/ Kaspars Kalējs - SIA "IBA GRUPA" valdes priekšsēdētājs /


Как известно, Восток - дело тонкое. Поэтому сайт для нашей студии восточных танцев должен был быть творческим и необычным.
Артурс справился с этой задачей на все 100! По мнению многих посетителей, заходя на страничку haremshow.lv, полностью погружается в атмосферу 1000 и 1 ночи. Сайт получился не только стильным и небычным, но и удобным. Артурс сделал красивый дизайн, предложил удобное расположение информации, интересно обработал фотографии. И обновление сайта происходит быстро и качественно.
Я всем довольна.


/ Оксана - художественный руководитель группы Harem Show /


Varam pateikties par ātro reakciju no mūsu lapas izstrādātāju puses. Jau pie pirmās tikšanās tika sastādīts mājas lapas izstrādes grafiks, kas arī tika stingri ievērots. Līdz ar to mājas lapa bija pieejama internetā jau divas dienas pirms noteiktā termiņa.

/ Andrejs Magaznieks - SIA “BŪVALTS R” Valdes priekšsēdētājs /


Sadarbībā ar A KOMS palikusi atmiņā pozitīvā pieredze sadarbībā par mūsu mājas lapas izstrādi. Strādāt bija ērti, jo pareizi tika saprastas manas vēlmes, kā arī viss tehniskais tika stāstīts un paskaidrots vienkāršā valodā.

/ Andris Svaglis - SIA "Rīgas Darījumu Aģentūra" direktors /


Mums vajadzēja vienkāršu mājas lapu. Ātri nonācām pie vēlamā dizaina, funkcionalitātes un cenas kombinācijas. Samērā ātri tika izgatavota arī pati mājas lapa – 2 nedēļu laikā kopš mūsu pirmās tikšanās to jau varēja jebkurš mūsu klients aplūkot internetā.

/ Olga Vorobjova - SIA „Trio Logistika” direktore /


Paļāvos uz izstrādātāju kompetenci, kas man atmaksājās, jo nebija jātērē savs laiks, lai iedziļinātos tehniskajās vai dizaina niansēs. Manuprāt, lapa ir ļoti labi sanākusi un esmu apmierināts. Vēlāk vajadzēja veikt dažas izmaiņas - arī tas neradīja nekādus liekus sarežģījumus.

/ Vilnis Ignats - SIA „AVALUX” direktors /

«
»